Сайт
Головна - Двері і Вікна - Установка вікон

Установка вікон

Правильно встановити вікна не менш важливо, ніж купити якісні вікна. Якщо ви впевнені у своїх монтажниках, то добре. Але при хорошому знанні теорії, можна поставити вікна і самостійно.

Перед установкою вікон, вони мають постояти в приміщеннях, які в майбутньому будуть захищати, пару днів. Такий маневр допомагає уникнути багатьох проблем, таких як тріщини, мікрощілини при можливих деформаціях вікон, якщо їх встановити сходу.

Перед установкою вікна потрібно підготувати отвір. Якщо установка вікон відбувається в старому будинку, потрібно видалити старе вікно. Віконний отвір повинен бути на 2-3см в ширину і 5-6см у висоту більше розмірів самого вікна (віконної рами). Це потрібно щоб зуміти гарантовано рівно поставити вікно. Якщо будинок будувався під чітким контролем, і ви впевнені в точності конструкцій – зазори можуть бути в 2 рази менше. Якщо з вікном передбачається установка підвіконня, потрібно його встановити перш ніж ставити вікно.

Установка пластикових вікон. Рама ПВХ вікна кріпиться через т.зв. анкерні пластини. Спочатку вікна розбирають, а саме залишають раму без вікон зі склопакетами. Рама тепер значно легше і її простіше встановити. Рама встановлюється в віконному отворі. Її положення контролюють водним рівнем. Робиться розмітка точок кріплення, відповідних рівному положенню вікна. У торцях віконного отвору робляться отвори під дюбелі. Дюбелями кріпиться рама вікна через анкерні пластини. Середнє вікно кріпиться в 4-6 точках і відповідною кількістю дюбелів.

Простір між віконною рамою і прорізом заповнюється монтажною піною. Монтувати вікна можна і взимку, але треба врахувати, що не можна це робити при морозі з температурою нижче - 10 градусів.

Коли рама вікна чітко зафіксована в неї встановлюються вікно на петлях, вставляються на свої місця склопакети, встановлюється фурнітура запірного механізму. Після повного застигання монтажної піни її поверхню зрізають у рівень з віконною рамою ножем для гіпсокартону. Поверхня піни шпаклюється. Стик вікна з прорізом накривають лиштвою, якщо це передбачено. Тепер можна зірвати з профілю вікон захисну плівку – вуаля! Все готово:)

Фото Каркас