Сайт
Головна - Двері і Вікна - Вікна дерев'яні

Вікна дерев'яні

Не дивлячись на засилля на ринку пластикових вікон, якісні дерев'яні вікна зі склопакетом завжди знаходять свого покупця. Дерев'яні вікна – це елітні вироби, для тих хто не має наміру економити на комфорті власного будинку. Дерев'яне вікно зі склопакетом, виконане за останнім словом технологій – впевнено перевершує за своїми характеристиками будь-яке, навіть найкраще вікно з ПВХ профілю. Але і ціна дерев'яного вікна буде більше в 1.5-2 рази.

Дерев'яні вікна хороші перш за все тим, що деревина, як матеріал рами, відмінно протистоїть теплообміну між приміщенням і вулицею. Крім того, дерево віконних рам чудово поєднується з дерев'яними меблями, паркетною підлогою, дерев'яними дверима, а якщо будинок дерев'яний, то і з матеріалом стін.

Дерев'яні вікна зі склопакетом мають багато переваг над простими дерев'яними і навіть пластиковими вікнами:

- Підвищена міцність до механічних пошкоджень, як рами, так і склопакета;

- Високий теплозахист внутрішніх приміщень;

- Високий рівень звукоізоляції;

- Екологічна чистота матеріалів;

- Легкість і технологічність ремонтних робіт;

- Естетичний і природний зовнішній вигляд.

Рами сучасних дерев'яних вікон роблять з клеєного бруса. Такі рами не тріскаються з часом, як це було зі старими дерев'яними вікнами минулого покоління. Деревина рам покривається спеціальним декоративним і вогнестійким ламінатом. Він не вигоряє на сонці, не дозволяє атмосфері чинити руйнівний вплив на деревину рами. Ламінатна плівка від провідних виробників вікон має широку кольорову палітру. Можна підібрати колір вікон під будь-який інтер'єр і екстер'єр. Можна комбінувати кольорове оформлення зовнішньої і внутрішньої сторін рами вікна.

У сучасних дерев'яних вікнах встановлюються запірні системи та фурнітура нітрохи не гірші, ніж в елітних ПВХ вікнах. Завдяки застосуванню системи ущільнювачів, дерев'яні вікна зі склопакетом добре протистоять продуванню і в даному компоненті нітрохи не поступаються пластиковим виробам.

Дерев'яне вікно Конструкція

Фото Каркас