Сайт
Головна - Двері і Вікна - Які вікна краще

Які вікна краще

Якщо не вдаватися в нюанси, на даний момент існує три основних типи вікон, застосовуваних в індивідуальному житловому будівництві. Прості дерев'яні вікна, дерев'яні вікна зі склопакетом і пластикові вікна зі склопакетом. У даному огляді ми спробуємо окреслити переваги і недоліки кожного виду вікон і проведемо порівняльний аналіз, щоб полегшити вам вибір вікон для свого будинку.

Прості дерев'яні вікна. Що ж собою являє ця спадщина старовини. Дерев'яна рама з простором для кріплення скління. Скло встановлюється на спеціальний виступ і фіксується т.зв. штапиками – невеликими вузькими дерев'яними накладками з перерізом формою в чверть кола. Рама просочується оліфою або антисептиком, лише б деревина була захищена від вологи, загнивання, грибка. Поверхню рами і штапиків традиційно фарбують у білий колір, хоча можливі варіанти. Послідовність установки: спершу встановлюється рама без скла, а скління проводиться вже по місцю. Дуже рідко встановлюють дерев'яні вікна одразу зі склом.

Виды оконДерев'яні вікна зі склопакетом. В основі цих високоякісних сучасних вікон лежить склопакет. Оздоблення виконане у вигляді дерев'яної рами. Деревина високої якості з просоченням антисептиками і лаковим покриттям. У принципі, ці вікна близькі по суті до таких популярних пластикових вікон, але мають ряд переваг, при більш високій ціні. Деревина рами, на відміну від пластику має низьку теплопровідність, що робить дерев'яне вікно зі склопакетом найбільш збалансованою системою в плані термоізоляції будинку.

Пластикові вікна. Пластиковий ПВХ профіль і склопакет. Найпопулярніші вікна в наш час. Пластикові вікна середньої і високої цінових категорій – кращі вікна за співвідношенням «ціна-якість».

Що стосується вибору певного типу вікон, то тут важливу роль відіграє рівень якості конкретних виробів. Старі або недбало виконані дерев'яні вікна нікуди не годяться! Але в той же час, виконані на совість дерев'яні вікна без склопакета, із звичайним склінням цілком ефективні і довговічні.

Пластикові вікна середньої цінової категорії і дорогі, від провідних виробників – хороші вікна! А ось дешеві, виконані з другосортного профілю вікна можуть бути навіть гірше звичайних дерев'яних. Так що тричі подумайте, перш ніж заощадити на пластикових вікнах.

Дерев'яні вікна зі склопакетом не настільки популярні, як пластикові. Це пов'язано з високою ціною таких вікон, але і якість їх зазвичай відповідає. Найкращі пластикові вікна будуть завжди гірше якісних дерев'яних вікон зі склопакетом. Тому, якщо бюджет не настільки критичний, а ви хочете по-справжньому якісні, довговічні вікна, з високою теплоеффектівность – вибирайте дерев'яні вікна зі склопакетом.

Фото Каркас