Сайт
Головна - Двері і Вікна - Двері дерев'яні

Двері дерев'яні

Дерев'яні двері витримують серйозну конкуренцію з металевими і композитними дверима. Дерев'яні двері – це показник статусу власника, екологічна чистота, довговічність і особливий шарм, натуральна краса.

Ще плюсами дерев'яних дверей в порівнянні з залізними можна вважати стійкість до іржі; значно меншу масу; високу різноманітність оздоблень. При цьому, дерев'яні двері потребують антисептичних просочень, які оберігають деревину двері від вологи, деревних паразитів, біо-руйнування і у великій мірі від вогню. Крім того, зовнішні поверхні дерев'яних дверей покриваються шаром фарби або лаку.

Сучасні дерев'яні двері бувають трьох основних типів:

- Двері з деревного масиву;

- Щитові двері з утеплювачем;

- Щитові двері із застосуванням металевих підсилюють елементів (такий собі гібрид дерев'яних і металевих дверей).

Двері з масиву являють собою конструкцію, зібрану з суцільних деревних елементів. Як правило це каркас і вставки, різних конфігурацій – все з суцільної деревини твердих порід. Для виготовлення дерев'яних дверей використовують такі породи дерева: дуб, червоне дерево, ясен, бук, горіх, вишня. Для внутрішніх міжкімнатних дверей можна застосовувати дешевші породи дерева, ту ж сосну, наприклад. А ось зовнішні двері слід робити саме з твердих порід.

Дерев'яні двері

Щитові дерев'яні двері являють собою каркас з дерева, обшитий з двох боків листовим матеріалом, при чому, не обов'язково деревного походження: пластик, металеві листи, стружкові плити, фанера. Поверхні плит обшивки зазвичай шпонуються, щоб надати двері вигляд «під дерево». Сам каркас може бути суцільним, виконаним з дерев'яних брусків, або порожнистою, із заповненням порожнеч утеплювачем.

Фото Каркас