Сайт
Головна - Двері і Вікна - Бронедвері

Бронедвері

Бронедвері – це особливий підвид, можна сказати, еліта металевих дверей. Існує різниця у вимогах до бронедверей квартири і зовнішніх дверей індивідуального будинку. Нас, природно, в першу чергу цікавлять зовнішні бронедвері, здатні протистояти зовнішнім агресивним впливам. Двері не повинні «боятися» атмосферної вологи та опадів (дощу, снігу, граду, роси), а також дії прямих сонячних променів і високої температури або морозу. Для досягнення такої стійкості, бронедвері вкривають спеціальними полімерними або МДФ плівками, як правило, суміщеними з декоративною обробкою двері. Крім того двері зовні можуть бути шпонованими із захистом тією ж полімерною плівкою; вкриті фарбою з полімерними захисними присадками. Популярні також броньовані двері з матовою поверхню і захисним шаром полімеру – максимально натуральна обробка для металу, якщо так можна висловитися.

Такий широкий асортимент зовнішньої обробки, безперечно великий плюс бронедверей. Зовнішню обробку можна підібрати відповідно до виду фасаду і відповідно вашому смаку. Добре коли є вибір!
Але найважливіше, щоб броньовані двері були дійсно надійні і підтверджували свою назву, впевнено протистоячи зовнішнім проникненням, не лише солідним зовнішнім виглядом, але й на ділі.

До складу конструкції бронедвері входять:

- Несучий каркас двері;

- Металеві листи обшивки;

- Система замків і запорів (система замикання);

- Зовнішня обробка дверей;

- Додаткові елементи, фурнітура (петлі, вічко тощо).

Несучий каркас броне-дверей являє т.зв. контрораму – основу, яка намертво кріпиться до стінного отвору на спеціальних дюбелях, а у випадку з каркасним будинком – спеціальними болтами, зі стопорним механізмом, що заклинює кріплення при закручуванні. Основу безпосередньо дверей складає рама, зварена з кутка (50мм). Контрораму і раму дверей покривають антикорозійним покриттям.

Обшивка рами дверей здійснюється штампованим сталевим листом, товщиною 2-5мм. У рамі є спеціальні розпірки, також з кутників (35мм), покликані забезпечити більшу жорсткість конструкції металевих дверей. Простір усередині дверної рами наповнюється мінеральною ватою, покликаної забезпечити двері додатковий теплозахист та звукоізоляцію.

Також слід врахувати, що бронедвері дуже важка конструкція. Для установки бронедвері в каркасному будинку необхідно посилити каркас біля дверного отвору. В іншому випадку можуть виникнути небажані деформації, врахуйте це!

Фото Каркас