Сайт
Головна - Комунікації - Рідина для опалення будинку

Рідина для опалення будинку

Систему опалення індивідуального будинку дуже рекомендується заповнювати не просто водою, а спеціальними складами для системи опалення. Якщо в системі буде просто вода, а вдарить сильний мороз і не встигнуть злити систему, то неминуче замерзання теплоносія. Це буде неминуче руйнування системи, руйнація труб і великі збитки. Потрібно застосовувати спеціальні теплоносії з температурою замерзання до – 20 (40) ° C і кипіння до + 120 (150) ° C.

Існує як багато перевірених, можна сказати народних способів зробити систему опалення промерзає, так і фірмових потягів. Можна використовувати 50-ти процентний розчин тосола з водою. Один з найбільш дешевих теплоносіїв – етиленгліколь, проте слід врахувати його небезпечність і віддати перевагу дія. За великим рахунком хорошим антифризом є етанол, але його не варто використовувати в системах опалення.

Фірмові теплоносії: Діскіс; Бішофриз; Хотблад подібні. Важко сказати чим конкретно вони краще того ж тосола. Але ціною відрізняються в рази:) Між тим, системи з тосолом працюють десятиліттями - це факт! Продавці стверджують, що різниця в присадки, які нібито потрібні, тому що котел і двигун автомобіля (для якого призначений тосол, якщо хто не знав ...) «працюють у різних режимах» - ось такий от штамп. Про які режими йдеться мені, технічно грамотній людині, так ніхто і не пояснив ... На жаль.

Система замерзла

Приблизно те саме може статися із системою опалення...

Фото Каркас