Сайт
Головна - Каркасні будинки - Каркасно-щитові будинки

Каркасно-щитові будинки

Каркасно-щитова технологія - це варіант дерев'яного каркасного будівництва для швидкого збирання будинків. За великим рахунком, каркасно-щитова технологія є ніби продовженням канадської каркасної технології та фінської системи Платформа. Для швидкого зведення цілих котеджних містечок, каркасно-щитове будівництво - це, мабуть, оптимальний метод. Хоча, і будівництво окремого каркасного будинку за щитовою технологією, цілком виправдано.

Так, в чому ж різниця і переваги? Відмінність каркасно-щитової технології полягає в тому, що каркасний будинок збирається на підготовленому фундаменті не з окремих елементів і не зроблених на місці деталей, а з цілих, зібраних в заводських умовах щитів-панелей. У таких щитах вже присутні: несучий каркас, утеплювач, вітро-і парозахист, обшивка з ОСП плити, вікна, двері, внутрішня обшивка, ділянки комунікацій або, як мінімум, захищені канали для їх прокладання. Зібравши будинок з таких щитів, залишається підключити комунікації та обладнання, і можна, вже завозити меблі.

Установка панелейВажливою перевагою каркасно-щитового будівництва є не лише прискорення процесу монтування, але і підвищена точність складання елементів. Адже, заводська точність, ніколи не досягається, при складанні на об'єкті. Завдяки уніфікації панелей (зазвичай їх асортимент обмежений 5-6 варіантами), знижується і собівартість будинку. Звичайно, каркасно-щитова технологія не передбачає якоїсь ексклюзивності в архітектурі, але заради швидкості будівництва і фінансової економії, багато хто згоден пожертвувати надмірностями.

Фото Каркас