Сайт

Каркасні будинки

Будівництво каркасних будинків

Будівництво каркасних будинків - дуже популярна тема сьогодні. Каркасна технологія приваблює дуже багатьох забудовників своєю простотою, швидкістю зведення будівлі, відносно низькою ціною матеріалів. Все це незаперечні плюси, але важливо будувати правильно. Тоді вдасться отримати всі переваги каркасного будинку в повному обсязі. А порушення технології, зводять нанівець усі переваги каркаса.

Літератури з каркасного будівництва більш ніж достатньо, та й вітчизняні будівельні фірми, як одна, виставляють себе великими фахівцями в дерев'яному канадському житловому будівництві. Чи так це, і чи не брешуть численні перекладні будівельні посібники? Багатьом доведеться це з'ясувати, на власному досвіді.

Завданням сайту КаркасPro - є висвітлення досвіду будівництва каркасних, саманових, металокаркасних будинків, будинків з бруса та інших. Щоб забудовники могли підібрати для себе, а потім і контролювати технологію будівництва, хоч будують вони самі, або доручили це який-небудь будівельній компанії. Знаючи найтонкіщі місця каркасного будівництва, найбільш поширені помилки і порушення, забудовник зможе уникнути їх і збудувати каркасний будинок за всіма правилами і технічними нормами. Що, вкрай важливо для комфорту, безпеки і тривалості служби будинку.

При створенні сайту, ми грунтувалися на власній солідній практиці у каркасному будівництві. Після освоєння канадського, американського, фінського досвіду, та перевірки його у наших умовах - нам є чим поділитися з людьми, яких цікавить каркасне будівництво на практичному рівні. Сподіваємося, що наш досвід стане хорошим уроком для багатьох.

Фото Каркас